lesrooster 2019
‘t Kofschip
de Langelaar
de Ceder
Dinsdag Langelaar Dames turnen Margreeth 19:00 - 20:00 uur Ceder Ouder & kindgym Ria 09:00 - 10:00 uur Meisjes 6 - 8 jaar Valerie 16:00 - 17:00 uur (ledenstop) Meisjes 9 - 10 jaar Valerie 17:00 - 18:00 uur (ledenstop) Selectie groep 1 Marieke 18:00 - 19.30 uur Selectie groep 2 Marieke 19:00 - 20:30 uur Selectie jongens Saskia 18:00 - 19:00 uur Woensdag ‘t Kofschip Meisjes 6-7-8 jaar Mattanja 17:00 - 18:00 uur Meisjes 9-10-11 jaar Mattanja 18:00 - 19:00 uur Langelaar Dames recreatief Trude 19:00 - 20:00 uur Heren recreatief Trude 20:00 - 21:30 uur Ceder Meisjes 9 jaar e.o. Lisette 17:00 - 18:00 uur Meisjes 12 jaar e.o. Lisette 18:00 - 19:00 uur Donderdag Ceder Selectie groep 1 Louise 17:30 - 19:30 uur Selectie groep 2 Louise 18:30 - 20:30 uur Langelaar Meisjes 6 - 7 jaar Lisette 16:00 - 17:00 uur Meisjes 8 - 9 jaar Lisette 17:00 - 18:00 uur Meisjes 10 - 12 jaar Hans 18:00 - 19:00 uur Meisjes 12 jaar e.o Hans 19:00 - 20:00 uur Vrijdag Ceder Kleuters 2,5-5 jaar Lisette 15:30 - 16:30 uur Jongens 6 tot 9 jaar Saskia 16:30 - 17:30 uur Jongens selectie Saskia 17:30 - 18:00 uur Jongens 9 jaar e.o. Saskia 18:00 - 19:00 uur
Dinsdag
Langelaar
Dames turnen
Margreeth
19:00 - 20:00 uur
Ceder
Ouder- & kindgym
Ria
09.00 - 10.00 uur
Meisjes 6 - 8 jaar
Valerie
16:00 - 17:00 uur*
meisjes 9-10 jaar
Valerie
17:00 - 18:00 uur*
Selectie groep 1
Marieke
18:00 - 19:30 uur
Selectie groep 2
Marieke
19:00 - 20:30 uur
Selectie jongens
Saskia
18:00 - 19:00 uur
Woensdag
t Kofschip
Meisjes  6-7-8 jaar Meisjes 9-10-11 jaar
Mattanja Mattanja 
17:00 - 18:00 uur 18:00 - 19:00 uur
Langelaar
Dames recreatief
Trude
19:00 - 20:00 uur
Heren recreatief
Trude
20:00 - 21:30 uur
Ceder
Meisjes 9 jaar e.o Meisjes 12jaar e.o.
Lisette Lisette
17:00 - 18:00 uur 18:00 - 19:00 uur
Donderdag
Ceder
Selectie groep 1
Louise
17:30 - 19:30 uur
Selectie groep 2
Louise
18:30 - 20:30 uur
Langelaar
Meisjes 6 - 7 jaar
Lisette
16:00 - 17:00 uur
Meisjes 8 - 9 jaar
  
Lisette
17:00 - 18:00 uur
Meisjes 10 - 12 jaar
Hans
18:00 - 19:00 uur
Meisjes 12 jaar e.o.
Hans
19.00 - 20.00 uur
Vrijdag
Ceder
Kleuters 2,5 t/m 5 jaar
Lisette
15:30 - 16:30 uur
Jongens 6 tot 9 jaar
Saskia
16:30 - 17:30 uur
Jongens selectie
Saskia
17:30 - 18:00 uur
Jongens 9 jaar e.o.
Saskia
18:00 - 19:00 uur
lesrooster 2019
* Ledenstop (wachtlijst) of kijk op andere lokatie